makijaż

Kreowanie wizerunku.

Strój, barwa głosu, zachowanie jak i inne szczegóły mówią ludziom kim jesteśmy zanim jeszcze nawiążemy bliższą znajomość. Wiele firm coraz lepiej zdaje sobie sprawę ze znaczenia wizerunku przedsiębiorstw dla zdobywania klientów. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom zapraszam do skorzystania z ofert związanych z kreowniem wizerunku:
 
- Kreowanie wizerunku firm - warsztaty szkoleniowe, szkolenia dostosowne do potrzeb i celu Państwa firmy.
 
- Kreowanie wizerunku osób - indywidualne konsultcje pozwalające na odnalezienie własnego stylu w oparciu o indywidualne potrzeby, kompetencje służbowe, styl życia, etykietę biznesu.

Analiza kolorystyczna... i co dalej? - czyli "małe conieco" dla tych, którzy analizę kolorystyczną mają już za sobą.

Cieszę się, że analiza kolorystyczna nurtuje, "gryzie", inspiruje... Dziękuję za mail'e, zdjęcia po większych i mniejszych metamorfozach, telefony, a przede wszystkim nasze indywidualne konsultacje.

Nasze spotkania dla jednych stanowią rewolucję w życiu, dla innych wskazówkę na przyszłość - wielki krok w poszukiwaniu własnego stylu. Wielki a zarazem mały, gdyż kreowanie wizerunku jest jak studnia bez dna.

Analiza kolorystyczna nie narzuca Wam kolorów, nie zakazuje. Stanowi podpowiedź. Konsultacja miała pomóc w określeniu własnych cech charakterystycznych, indywidualnego kolorytu, figury, osobowości, stylu życia i przystosowania do zawodu, pozycji, środowiska, tego co jest nam dane przez naturę. A wszystko to po to by poczuć się pewną i piękną będąc jednocześnie poprostu sobą.

Większość z Was po naszej konsultacji zapamiętuje i postanawia zmienić w swoim wyglądzie jedną lub dwie rzeczy. Jedne postanawiają zmienić fryzurę, zacząć chodzić w spódnicach, staranniej dobierać kolory, inne decydują się na nowe okulary, dokładniej pracują nad makijażem, właściwie dobierają preparaty do pielęgnacji.

I właśnie te drobne, na pozór nic nie znaczące postanowienia cieszą mnie najbardziej. Bo wystarczy jakiś komplement w pracy, w domu i staje się on wkrótce dla Was bodźcem do dalszych poszukiwań. Wiele z Was kontaktuje się na nowo by dopracować poszczególne elementy własnego stylu.

Myślę, że nie ma drugiego takiego zawodu, który przynosiłby tyle satysfakcji. Należę przecież do branży szukania tego co piękne w człowieku, poprawianiu samooceny i dodawania pewności siebie.

Wszystkim moim klientkom, znajomym i przyjaciołom życzę pewności siebie, radości i powodzenia w kreowaniu własnego wizerunku. A tych, do których nie miałam jeszcze okazji uśmiechnąć się przed lustrem zapraszam do współpracy.

Więcej o analizie kolorystycznej...

Zapraszam na indywidualne konsultacje wizerunku połączone z analizą kolorystyczną. Więcej na www.beautyheaven.pl

Małgorzata Ziewiecka

 

Test na typ urody!
 
Jeśli zastanawiasz się do jakiego typu urody się zaliczasz, w jakich kolorach wyglądasz najlepiej i jak dobrać sobie idealną kompozycję zapachową... wykonaj wstępny test na typ urody!

więcej »

Warto zajrzeć:

Czy wiesz, że...
jeśli przeanalizujesz dokładnie zawartość swojej szafy, uzyskasz dwa razy lepszy efekt niż wtedy, gdy spędzisz cały dzień na zakupach.

 

Valid CSS!Valid XHTML 1.0!--- Małgorzata Ziewiecka ---