Przed ślubem

Bywają takie chwile, kiedy chcesz wyglądać wyjątkowo. Bez wątpienia należą do nich ulotne chwile ślubnego harmidru. Czas, w którym choć w parze - to Ty jesteś najważniejsza... Warto więc odpowiednio wcześniej zadbać o siebie, by cieszyć się jedyną szansą monopolu na najpiękniejszą!

Niezależnie od tego, czy malujesz się sama, czy korzystasz z usług profesjonalisty warto być świadomą tego, że w takich chwilach nie ma czasu na eksperymenty!

Zapraszamy na stylizację ślubną z doradcą wizerunku beautyheaven. Więcej na www.beautyheaven.pl

Oto kilka moich rad, których wiarygodność i ponadczasowość wyrosły z mojego prywatnego i zawodowego doświadczenia:

  • Pamiętaj, że od tego jak wyglądasz, zależy jak będziesz się czuła.
  • Wszystkie zabiegi, których owocem masz być Ty - najpiękniejsza na świecie Panna Młoda mają cię upiększyć, a nie zmienić. Chyba, że chcesz, by Pan Młody Cię nie rozpoznał wśród tłumu wystrojonych panienek. Dlatego skoro na co dzień się nie malujesz lub robisz to delikatnie, nie decyduj się teraz na mocny makijaż i odwrotnie.
  • Nie zawsze panna młoda zadowolona jest z pierwszej fryzury ślubnej. Egzamin zdaje więc popularne próbne czesanie. Decydując się na konkretną fryzurę pamiętaj, że musi ona współgrać z całością: z suknią i wiązanką. Jeśli nie czujesz się pewna w tego typu wyborach poradź się przyjaciółki lub profesjonalnej stylistki.
  • Nie musisz biegać do solarium zanim staniesz przed ołtarzem. Zwłaszcza jeśli nigdy jeszcze nie opalałaś się w sztucznym słońcu. Lepiej jest dopasować kolor sukni do swojej karnacji niż dowiedzieć się dzień przed ślubem, że światło w solarium podrażnia Twoją skórę.
  • W śnieżnobiałej sukni najlepiej prezentują się panie o jasnej cerze z różowym pigmentem oraz te o śniadej skórze. Barwy ciepłe, jak ecru lub kremowy polecam kobietom o cerze z żółtym pigmentem.
  • Makijaż ślubny powinien być delikatny, świetlisty, świeży, a jego tonacja zależy od koloru sukni i dodatków jakie wybierzesz.
  • Odradzam usta w ciemnym kolorze! Domieszka brązu lub fioletu może sprawić, że będziesz wyglądać staro i nienaturalnie.
  • Nie bój się połysku, który jest nie tylko modny w tym sezonie, ale sprawia, że wyglądasz młodo i świeżo.
  • Jeśli zdecydujesz się na usługi profesjonalnego stylisty, czy wizażysty... zaufaj jego wiedzy i doświadczeniu. Zawsze możecie poprawić coś po Twojemu, bo to Ty masz się czuć dobrze w tym, co masz na sobie... ale... co profesjonalne to profesjonalne!
 

Warto zajrzeć:

Czy wiesz, że...
współcześni naukowcy dowodzą, że kobiety, które ze względu na przywiązanie do ojca w dzieciństwie nazywano "córeczkami tatusia" kodują sobie przez lata jego twarz, głos, gesty, by w przyszłości wybrać sobie za męża mężczyznę przypominającego ich ojca. Im większa więź córki z ojcem, tym bardziej mąż jest podobny do taty.

 

Valid CSS!Valid XHTML 1.0!--- Małgorzata Ziewiecka ---